do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa już od 100,00 zł!

  • oczekiwanie na dostawę
  • promocja
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę

Paski oraz szkła do smartwatchy – wysoka jakość i korzystna cena

Paski i szkła są produktami wytworzonymi z jakościowych materiałów. Dzięki temu całość wyróżnia się trwałością oraz komfortem podczas użytkowania. Zaprezentowany gadżet spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących jedynego w swoim rodzaju rozwiązania dla siebie. paski oraz szkła to oczywiście nie wszystko, co możemy zaproponować. Koniecznie zapoznaj się z pozostałym asortymentem sklepu smart-tel!

 

Pasek oraz szkło do smartwatch — niezbędne akcesoria

Dzisiejsze smartwatch’e są bardzo nowoczesnymi urządzeniami, w wielu przypadkach mogą zastąpić funkcjonalności, w jakie wyposaża się smartfony. Jednak na te obydwa urządzenia pod względem ochrony nieraz spogląda się inaczej. Szkło do smartwatch jest równie wskazane co szkło do smartfona, ekrany obydwóch urządzeń są narażone na zarysowanie i pęknięcia. Wyświetlacz w smartfonie w większości przypadków można wymienić, lecz w przypadku smartwatch’a jest zupełnie inaczej, jednak ilość oraz rodzajów szkieł do smartwatch’y jest znaczna. Pasek do smartwatch stanowi zaś idealne dopełnienie szkła w formie ochrony, pomimo faktu, iż pasek podtrzymuje zegarek, zamiast go chronić, jednak od jego jakości zależy, jak wygodnie nosi się zegarek na ręce, możliwość regulacji paska czy chociażby kolor pasujący do koloru koperty. Rodzajów pasków jest wiele, dzięki temu łatwiej jest dopasować go do smartwatch’a, nie różnią się tylko kolorem, ale mechanizmem zapinania oraz materiałem.

Zabezpieczenie, którego potrzebujesz – szkła do smartwatch

Paski i szkła do smartwatch to rzeczy, które najłatwiej dokupić oraz, które najszybciej ulegają zniszczeniu przy korzystaniu z inteligentnego zegarka. Wszelkie otarcia i zarysowania są nieuniknione, zegarek ma bardzo często kontakt z przedmiotami i obiektami, które uszkadzają go, sprawiając, iż naprawa jest niemożliwa. Jeśli zaś wyposażycie się w szkła do smartwatch, zapewniacie sobie ochronę wyświetlacza i nie tylko. SZKŁO HARTOWANE 9H to osłona, która jest wyprofilowana pod tarcze zegarków. Dopasowuje się nie tylko do samej tarczy, ale również jej boków. Takie szkła do smartwatch mogą również zmniejszać widoczność odcisków palca, co pozwoli na lepszą przejrzystość ekranu i lepszy jego wizerunek. Mogłoby się wydawać, że paski do smartwatch to nic ważnego, ale jednak jest inaczej. Część osób może sobie nawet nie zdawać sprawy z tego, iż jest uczulona na sylikonowe opaski. Alternatywami dla tych osób są stalowe ich odmiany, które nie sprawiają takich problemów. Jedną i drugą zaś można bezproblemowo wymienić.

 

STP Robert Kosterski Opinie z ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl