do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa już od 100,00 zł!

Redmi Note 10 5G / Xiaomi / Szkła i Folie Ochronne

Nano Liquid Glass - Szkło w Płynie Nano Liquid Glass - Szkło w Płynie
Producent: Smart-Tel
Cena: 10,00 zł 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • oczekiwanie na dostawę

Folia hydrożelowa Xiaomi

Podstawową zaletą rana folia hydrożelowej do smartfonów Xiaomi jest trwałość. Powłoka ochronna może być użytkowana intensywnie nawet przez bardzo długi czas, a mimo to doskonale się zaprezentuje i zagwarantuje niezawodność. Użytkowanie telefonu z folią hydrożelową Xiaomi jest wygodne – produkty te są na tyle cienkie, że nie ingerują w komfort związany z dotykaniem wyświetlacza. Aplikacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a wszystkie akcesoria potrzebne do przeprowadzenia montażu dostarczamy klientom wraz z zamówieniem.

Solidne folie hydrożelowe do wszystkich modeli Xiaomi

Niemal każda osoba użytkująca smartfon doskonale zna szkła hartowane na telefon. Dostępne w naszej ofercie folie hydrożelowe Xiaomi to pewnego rodzaju alternatywa tego rozwiązania. Warto zauważyć, że powłoki te posiadają jednak jeszcze jedną, dodatkową funkcję. Poza ochroną  wyróżniają się zdolnością do skutecznej samoregeneracji. W efekcie drobne zarysowania po prostu znikają, wypełniając się hydrożelem.

Szkła Full Glue do Xiaomi

Jeżeli chcesz skutecznie zabezpieczyć swój smartfon, koniecznie zapoznaj się ze szkłami Full Glue do telefonów Xiaomi. To wysokiej jakości szkła ochronne redukujące ryzyko zarysowań oraz pęknięć. Mimo niskiej ceny gwarantują wysoką jakość wykonania. Precyzyjne wykończenie sprawia, ze podczas użytkowania zapewniają maksymalną wygodę. Przypominamy, że poszczególne szkła Full Glue Xiaomi pasują do wielu modeli smartfonów. Sprawdź dostępną ofertę i wybierz wariant idealny dla siebie.

 

STP Robert Kosterski Opinie z ekomi-pl.com