do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa już od 100,00 zł!

Skórzane etui na telefon

Poszukujesz odpowiedniej ochrony dla swojego smartfona? Chcesz łączyć  elegancki wygląd z ponadprzeciętną odpornością? W takim przypadku Twoje oczekiwania spełni skórzane etui na telefon. To gadżet, który nie dość, że fenomenalnie się prezentuje, to dodatkowo chroni urządzenie podczas codziennego użytkowania. Poszczególne produkty pasują do różnych modeli telefonów, dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane skórzane etui jest dopasowane i zapewni satysfakcję z użytkowania. Bardzo często we wewnętrznej części tego rodzaju akcesoriów znajduje się dedykowana przestrzeń na dokumenty, gotówkę, czy karty kredytowe. Z pewnością nasza oferta Cię zaintryguje.

Silikonowe etui na telefon – stylowe i wytrzymałe

Alternatywą dla skórzanego etui na telefon może być wersja silikonowa. Gadżet ten pełni dokładnie taką samą funkcję, ale nieco inaczej się prezentuje. Bardzo często występują w formie przezroczystej, co nadaje całości sporo elegancji. Silikonowe etui na telefon, podobnie jak skórzane, nie kosztuje zbyt wiele, ale zapewnia doskonałą ochronę. Takie akcesoria nałożone na smartfon nie powodują dyskomfortu podczas użytkowania – gwarantujemy, że nie poczujesz znacznej różnicy pod kątem wygody. Atutem silikonowego etui na telefon jest trwałość i niezawodność. Koniecznie przyjrzyj się bliżej naszym produktom i wybierz model dopasowany do Twojego smartfona.

Skuteczna ochrona tabletu

Szkło hartowane do tabletu to klasyczna i skuteczna ochrona dużych urządzeń tego rodzaju. Spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli ochronę przed uszkodzeniem oryginalnego wyświetlacza i ponadto posiada jeszcze wiele zalet. Pierwszą z nich jest odpowiednia grubość szkła hartowanego do tabletu, która wynosi 0,3 mm, dzięki niej korzystanie z urządzenia nie różni się niczym od korzystania z urządzenia bez szkła. A nawet staje się przyjemniejsze, aczkolwiek to za sprawą drugiej zalety produktu, a dokładniej specjalnej warstwie, za której sprawą, na wyświetlaczu nie pojawiają się żadne smugi. Odciski palców zaś nie są widoczne w zestawieniu do tego, co oferuje oryginalny ekran. Szkło hartowane do tabletu nie zawiera również ramek, dzięki czemu nasz wyświetlacz nie jest w żaden sposób ograniczany i możemy korzystać z jego pełnych wymiarów. Zdecydowanym plusem są także zaokrąglone krawędzie pod kątem 2,5 D oraz brzegi. Podsumowując szkło hartowane do tabletu z takimi właściwościami oraz poddane takim procesom jest solidne, jednolite i dopasowane do potrzeb użytkownika.