do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa już od 100,00 zł!

Kabel Magnetyczny Round Quick Charge Kabel Magnetyczny Round Quick Charge
Producent: Smart-Tel
Cena: 17,50 zł 29,50 zł
zobacz więcej
  • promocja
Adapter MHL, Micro USB, HDMI Adapter MHL, Micro USB, HDMI
Producent: Smart-Tel
Cena: 19,90 zł
zobacz więcej
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę
  • oczekiwanie na dostawę

Kable Micro USB

Choć kable Micro USB są powoli zastępowane przez nieco nowocześniejsze złącze USB-C, ciągle wiele smartfonów korzysta z tego portu. Przewody tego rodzaju służą głównie do ładowania telefonu. Mogą także służyć do przesyłania danych ze smartfona na laptop lub komputer stacjonarny – i odwrotnie. Kable Micro USB dostępne w naszej ofercie mają różną długość, dlatego każda osoba znajdzie przewód dopasowany do własnych potrzeb. Tego rodzaju element wystarczy podłączyć do ładowarki sieciowej lub wcześniej wspomnianego laptopa. Wówczas nastąpi ładowanie telefonu. Ciekawym rozwiązaniem są także adaptery Micro USB. Dzięki nim przewód może być podłączony do portu o innym charakterze (np. USB-C lub lightning). Ceny adapterów Micro USB, podobnie jak samych kabli są niezwykle atrakcyjne, dlatego warto się nimi zainteresować.

Ładowarki Micro USB

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, kable Micro USB głównie przyjmują rolę ładowarki. Wystarczy podłączyć przewód do ładowarki sieciowej, a drugą końcówkę do smartfona. Tego rodzaju przewody są fabrycznie dostarczane wraz ze smartfonem ze systemem Android. Wiemy jednak, że na przestrzeni czasu ładowarka Micro USB może po prostu zginąć. Czasami fabryczny kabel jest krótki, co negatywnie wpływa na komfort użytkowania. Dlatego w naszej ofercie znajdują się ładowarki Micro USB, które spełnią Twoje oczekiwania. Przewody te są wytrzymałe i dostępne w różnych długościach.

Przejściówki Micro USB

Na popularność narzekać nie mogą także specjalne przejściówki Micro USB na USB-C. Jak łatwo wywnioskować, jest to adapter, który pozwala przewód przeistoczyć w nieco inne złącze. W ten sposób swój kabel wykorzystasz do podłączenia nieco nowszego smartfona, który posiada złącze USB-C. Ciekawą propozycją są także przejściówki Micro USB na lightning. Te adaptery odpowiadają za podłączanie smartfonów typu iPhone. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są niezwykle trwałe i funkcjonalne, dlatego warto mieć je pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przejściówkami Micro USB na lightning oraz adapterami typu USB-C.

 

STP Robert Kosterski Opinie z ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl