Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00.
Wystaw opinię o produkcie
Folia matowa GrizzGlass CarDisplay Protection do Mazda MX-5 8,8" - redukcja odblasków
Kod produktu: HSK-GRZ14646
Opis
Folia matowa GrizzGlass CarDisplay Protection do Mazda MX-5 8,8" (2025) to przyciemniona powłoka ochronna zaprojektowana dla ekranu pokładowego 8,8 cala — zmniejsza odblaski i poprawia czytelność wyświetlacza w zmiennym oświetleniu.
Produkt ułatwia obsługę dotykowego panelu w samochodzie: ogranicza widoczność smug i odcisków palców, a jednocześnie zachowuje płynność i czułość reakcji ekranu.
- ✓ Lepsza czytelność: matowa powłoka redukuje odblaski i refleksy świetlne, co poprawia widoczność informacji na ekranie w słońcu i przy sztucznym świetle.
- ✓ Mniej odcisków palców: matowa powierzchnia ogranicza widoczność tłustych smug, dzięki czemu ekran wygląda czyściej między myciami.
- ✓ Pełna funkcjonalność dotyku: folia nie wpływa na czułość ekranu — poślizg palca i reakcja dotykowa pozostają właściwe dla oryginalnego wyświetlacza.
- ✓ Dopasowanie do modelu: precyzyjne wycięcia wykonane laserowo zapewniają idealne spasowanie z panelem Mazda MX-5 8,8" (2025) i ograniczają ryzyko pęcherzyków na krawędziach.
- ✓ Ochrona przed zarysowaniami: elastyczna konstrukcja folii chroni ekran przed drobnymi rysami, nie pękając ani nie krusząc się podczas montażu i użytkowania.
Dla kogo: folia jest przeznaczona dla właścicieli Mazdy MX-5 z ekranem 8,8" (model 2025), którzy chcą zmniejszyć odblaski i widoczność odcisków palców, zachowując pełną czułość panelu dotykowego. Sprawdzi się w samochodach używanych codziennie, podczas jazdy w słońcu oraz przy intensywnym korzystaniu z funkcji multimedialnych.
Najważniejsze informacje
Instrukcja montażu
Wyczyść dokładnie ekran. Oderwij środkową warstwę ochronną z naklejką START.
Przymierz folię, dopasuj idealnie z każdej strony i przejedź palcem przez środek folii.
Dociskając dłonią część folii zerwij spod spodu kolejną część warstwy START.
Dociskając dłonią drugą część folii zerwij spod spodu pozostałą część warstwy START.
Ściągnij warstwę FINISH ciągnąc za naklejkę. Prowadź folię zabezpieczającą równolegle do ekranu. Pozostałe powietrze wypchnij za pomocą rakli. Do usunięcia ewentualnego kurzu spod folii użyj DustStix.
W zestawie do montażu otrzymasz: 1x rakla, 2x ściereczka sucha, 4x DustStix oraz oryginalne opakowanie — wszystko potrzebne do prawidłowego nałożenia folii.
Wybierz folię GrizzGlass, jeśli chcesz ograniczyć odblaski i odciski na ekranie Mazdy MX-5 8,8" przy zachowaniu pełnej funkcjonalności dotykowej.
Bestsellery
Opinie klientów, takich jak Ty
Dołącz do klientów, którzy wybrali Smart-Tel.pl i kupują bez stresu — szybko, wygodnie i bez niespodzianek. Ich opinie najlepiej pokazują, jak wygląda zakupy u nas w praktyce.
Potrzebujesz pomocy?